O nas

    Nasze gospodarstwo znajduje się w małej wsi Jędrychowo koło Mrągowa. Jędrychowo to doskonała baza wypadowa. Do Mrągowa, gdzie latem odbywają się między innymi Noc Kabaretowa, Picnic Country i Festiwal Muzyki Kresowej, jest zaledwie 14km. Łatwo też trafisz do Świętej Lipki (ok. 25km), gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne ze słynnymi organami oraz do Gierłoży (ok. 40km), gdzie zwiedzisz bunkry i ruiny głównej siedziby Adolfa Hitlera. Dość blisko jest również do Mikołajek, Kętrzyna, Reszla i Giżycka.


    W naszym domu do dyspozycji gości mamy 2 pokoje 2-osobowe i jeden pokój 3-osobowy, każdy z łazienką z prysznicem. W pokoju 3-osobowym jesienią turyści mają widok na jezioro. Oddzielne wejście na piętro, gdzie znajdują się pokoje, gwarantuje komfort i wygodę. Goście do wspólnego użytku zapewniony mają salon z kominkiem i TV oraz mały aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę, czajnik, palnik elektryczny oraz niezbędne naczynia. Jeśli pojawi się taka potrzeba, goście mogą skorzystać z kuchni, która znajduje się na parterze. Do dyspozycji gości udostępniamy również leżaki, dwa grille ogrodowe oraz rowery, z których mogą korzystać bezpłatnie przez cały pobyt.

    Nasze gospodarstwo posiada duże podwórko, gdzie można grillować, słuchać śpiewu ptaków oraz wygrzewać się w słońcu. Posiadamy własny ogród, gdzie uprawiamy ekologiczne warzywa i owoce, których można skosztować. U nas napijesz się najlepszej herbaty miętowej. 

    Około  200 metrów od domu jest Jezioro, nad którym dysponujemy dość długą linią brzegową i dwoma pomostami. Można z nich wędkować i złowić dużego szczupaka,lina,węgorza, okonia lub leszcza. W okolicy jest również las oraz liczne łąki, które zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Często można spotkać tam sarny. W okolicy znajduje się również mały park dzikich zwierząt, gdzie zamieszkują daniele.


 .